Для Вас працюють  

 

 

Замовник будівництва житлового комплексу «Чисті Сосни» -

 УКРАЇНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРЖИТЛОІНВЕСТ»

НАШІ НАГОРОДИ

Українська інвестиційна будівельна компанія «Укржитлоінвест» була заснована в 2004 році і на сьогодні представляє собою ефективну модель бізнесу по реалізації повного циклу організації будівництва багатоповерхових житлових будинків.

Впродовж своєї діяльності компанією було побудовано понад 70 000 м2 житла.

Компанія «Укржитлоінвест» є одним з найбільших забудовників житла в м. Українка, Київської області, де втілюється в життя проект забудови мікрорайону «Чисті сосни», який включає в себе житлові будинки, дитячий садок, спортивний комплекс, багатоповерхові паркінги та набережну.

Вже введено в експлуатацію житлові будинки на 321 квартиру з нежитловими приміщеннями (вул.Будівельників, 11), на 112 квартир (вул. Будівельників, 12), на 293 квартиру (вул. Будівельників, 13). У 2015 році завершено будівництво трисекційного 15-16-ти поверхового житлового будинку на 301 квартиру (Будівельників, 14).

Стратегічною концепцією компанії являється комплексний підхід до створення об'єктів, який полягає у здійсненні повного інвестиційно-виробничого циклу будівництва, починаючи із вибору земельної ділянки, проектування, будівництва і закінчуючи введенням об'єктів в експлуатацію.

Високий рівень кваліфікації спеціалістів компанії "Укржитлоінвест" сприяє втіленню в реальність проектів різного типу та складності. Кожен з побудованих компанією об'єктів являється унікальним за своєю архітектурою, наповненням і відповідає місцю та часу.

 


Проектувальник комлексу Чисті Сосни - Укржитлопроект

Генеральний підрядник - Київміськбуд-3

Інвестування - через банк Аркада