Як правильно купувати квартиру в новобудові і чому це вигідно зробити
в ЖК « Чисті сосни»?

4 поради інвестору

Житловий комплекс "Чисті сосни" розташований в місті Українка та представляє собою чотири багатоквартирні житлові будинки з поліпшеним плануванням. Будинки запроектовані з гарною інфраструктурою - спортіивні та дитячі майданчики, сквери та прогулянкові зони.

 

Відповідь на питання «Як заощадити при покупці квартири?», очевидна - найвигідніші пропозиції на ринку нерухомості належать до новобудов. Квадратні метри в споруджуваних будинках коштують на 15-20% дешевше, ніж на «вторинному ринку».

Для початку уточнимо термінологію. Новобудова - це не новий, нехай навіть тільки побудований будинок, а будинок, який ще будується. У квартиру в такому будинку вам ще тільки належить в'їхати. Все інше житло відноситься до вторинного ринку нерухомості, навіть якщо будинок який ви вподобали здали буквально минулого року. Квартира в такому будинку вже має власника, а значить, юридичну історію і, можливо, свої проблеми.

При купівлі квартири в новобудові, покупець може зіткнутися з однією єдиною проблемою, яка стара як світ. Це - обман. І тоді економія може звернутися у втрату великої суми грошей, а очікування нової квартири - на справжній кошмар.

Ви самі, напевно, кожен день чи то у випуску новин, чи то в газетній статті, чи то з розповіді знайомих чули про чергову будівельну аферу. Зневірені люди, замість святкування новосілля, змушені йти захищати свої права з плакатами «Поверніть наші гроші!», «Сім'ї ніде жити!», «Недобросовісних будівельників - в тюрму!».

Невже і на ринку будівельного житла міста Українка Київської області все так сумно? Невже немає тут серйозних компаній - забудовників, яким можна довірити свої гроші і мрії про затишне родинне гніздечко?

Насправді ситуація з купівлею квартир на первинному ринку, тобто в новобудові, виглядає набагато краще. Але щоб не стати героями чергового випуску новин, потрібно просто дотримуватися елементарних правил безпеки.

Про те, як правильно купувати квартиру і що потрібно робити, щоб уникнути афер з нерухомістю, ми розповімо в цій статті. Якщо ви будете дотримуватися даних рекомендацій, то серйозні житлові проблеми навряд чи торкнуться вашої родини.

Порада № 1: Яку купувати квартиру і в якого забудовника? Перевіряємо репутацію.

Дивно, але факт: в наш час, коли джерела будь-якої інформації відкриті перед усіма бажаючими, майбутні власники нерухомості рідко перевіряють репутацію компанії - забудовника. Вони чомусь покладаються на інформацію з барвистих буклетів, а також на обіцянки з вуст менеджерів з продажу.

Сучасний офіс, чашечка кави, безкоштовний шоколад, «чесні» очі директора будівельної компанії - і все, пильність міцно спить десь на глибині наших далеко не товстих гаманців. А потім ми рвемо на собі волосся, дивуючись, що вчорашній сучасний офіс змінився на порожню і занедбану кімнату, зі слідами поспішної втечі всієї будівельної фірми.

Звідси питання: друзі, ну як купувати квартиру без 100% впевненості в надійності забудовника?

Кілька способів перевірки ділової репутації продавця нерухомості:

  • Проаналізуйте діяльність компанії, поцікавтеся попередніми об'єктами будівництва, чи були вони здані в строк.
  • Проведіть «розвідку боєм на місцевості». Пройдіться по інших домівках забудовника, які вже здані в експлуатацію. Поговоріть з мешканцями.
  • Вивчіть відгуки в Інтернеті, на тематичних спільнотах, в «чорних списках».

Інформація до роздумів.

Українська інвестиційна будівельна компанія «Укржітлоінвест» була зареєстрована у квітні 2004 року. За час своєї діяльності компанією було збудовано та введено в експлуатацію більше 50 000 м2 житла в місті Українка Київської області. Тут компанія реалізує проект будівництва житлового комплексу «Чисті сосни». Вже побудовано три житлових будинки на 725 квартир. Розпочато будівництво чергового будинку на 310 квартир.

Всі бажаючі можуть відвідати новобудови компанії, поспілкуватися з працівниками офісу, мешканцями будинків і прояснити для себе всі ваші запитання.

Порада №2. Як купити квартиру без проблем? Перевіряємо документи.

До того, як ви поринете в уважне вивчення переліку документів, які підтверджують надійність забудовника, запам'ятайте одне золоте правило. Воно звучить так: швидкість надання документів пропорційна рівню довіри до компанії. Це означає, чим швидше ви отримаєте всі необхідні папери, тим більше можна довіряти будівельнику вашого житла.

Перелік документів

1. Договір оренди земельної ділянки. Що перевірити: назва компанії, якій належить ділянка; розмір території; її призначення; термін оренди.
2. Декларація про початок виконання будівельних робіт. Що перевірити: найменування об'єкта будівництва, назва проектної організації і кваліфікаційні сертифікати проектувальників, наявність експертизи проекту, технічну характеристику і кількість квартир у будинку. Обов'язково перевірте на сайті ДАБК справжність цієї декларації.
3. Договір на будівництво будинку. Що перевірити: назва будівельної організації, наявність ліцензій на будівництво, дату початку і закінчення будівництва.
4  Містобудівні умови і обмеження. Що перевірити: назва та місце розташування об'єкта, обмеження щодо будівництва, вимоги з благоустрою.
5. Проектна документація для інвестування. Що перевірити: технічні характеристики квартир і будинку, перелік встановленого обладнання, планування квартир, планування поверху, план благоустрою прибудинкової території.
6. Технічні умови на приєднання до інженерних комунікацій. Що перевірити: умови підключення тепла, води, електроенергії, каналізації.

Інформація до роздумів.

В офісі компанії «УІБК «Укржитлоінвест» покупці можуть ознайомитися з усіма необхідними документами та отримати відповіді на всі питання.
Також всю необхідну інформацію ми розмістили на нашому сайті www.
chistisosny.com.ua

Порада № 3. Як правильно укласти договір ? Можливі варіанти.

Сьогодні покупцям квартир на первинному ринку забудовники пропонують кілька варіантів інвестування, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Це і фонди фінансування будівництва, та облігації, і майнові права, і заставні, і безліч інших механізмів. Як недосвідченому інвестору розібратися в цих законодавчих хитросплетіннях?

Порада тут може бути тільки одна - уважно вивчіть компанію - забудовника і зразок договору, який вам пропонують підписати. Порадьтеся з досвідченими юристами. Що перевірити: обов'язки продавця, терміни введення об'єкта, штрафні санкції, хто займається оформленням права власності на збудовану квартиру.

Інформація до роздумів.

Компанія «УІБК «Укржитлоінвест» продає квартири через фонд фінансування будівництва (ФФБ) банку «Аркада».

Головна перевага описаної схеми - її простота, що і забезпечило їй досить високу популярність на ринку нерухомості, що будується.

Дана схема дозволяє досить просто інвестувати гроші в будівництво власної квартири і оформити на неї право власності після введення житлового будинку в експлуатацію.

Порада № 4: Де і коли купувати квартиру в місті Українка?

Якщо ви в точності виконаєте всі ці рекомендації, то однозначно придбаєте квартиру в новобудові без проблем і турбот. Головне: тільки так ви зможете захистити свою сім'ю і зберегти свої гроші.

Якщо вас зацікавили квартири в житловому комплексі «Чисті сосни» - запрошуємо вас до офісу компанії «Укржитлоінвест» в місті Українка по вул. Будівельників, 11.

Телефони: 050 462-84-84,  093 719-60-62,  044 240-84-84.

Купувати квартиру вигідніше на ранній стадії будівництва, тоді ви отримаєте ряд переваг перед іншими покупцями - вибір квартир буде набагато більше, ціни будуть нижчими.

Купуючи квартиру від забудовника - ви купуєте майбутнє для себе і своїх дітей!